Cafe Restaurant İşletmeleri

 

Yaz dönemi çalışma saatlerimiz ....

İşletme Adı Açılış Saati Kapanış Saati Telefon Numarası Mail Adresi
Bitez Cafe & Restoran 08:00 01:00 0 252 3638082   0 533 1688981 bitez@bodrumbelediyeas.com.tr
Gümbet Cafe 08:00 01:00   0 533 1689001 gumbet@bodrumbelediyeas.com.tr
Gümüşlük Cafe 08:00 01:00 0 533 1688976 gumusluk@bodrumbelediyeas.com.tr
Kumbahçe Cafe 08:00 01:00 0 252 3133118   0 533 1688990 kumbahce@bodrumbelediyeas.com.tr
Mahfel Cafe 08:00 02:00 0 252 3133327   0 533 1688988 mahfel@bodrumbelediyeas.com.tr
Mendirek Cafe 08:00 01:00 0 252 3135564   0 533 1688983 mendirek@bodrumbelediyeas.com.tr
Mumcular M, Kalem Cafe 08:30 18:00 0 252 3736456   0 533 1688982 mumcular@bodrumbelediyeas.com.tr
Müsgebi Restoran & Cafe 08.00 01:00 0 533 1688993 musgebi@bodrumbelediyeas.com.tr
Torba Cafe 08:00 01:00 0 252 3133737     0 533 1688977 torba@bodrumbelediyeas.com.tr
Trafo Bodrum  08.00 01:00 0 252 3164018   0 533 1688986 trafo@bodrumbelediyeas.com.tr
Turgutreis Amiral Cafe 08:00 23:00 0 252 3822034     0 533  1688978 tamiral@bodrumbelediyeas.com.tr
Türkbükü Cafe 08.00 01:00 0 538 5167921 turkbuku@bodrumbelediyeas.com.tr
Yalı Cafe 08:00 21:00 0 252 3689834   0 533 1370416 yalicafe@bodrumbelediyeas.com.tr
Yalı Restoran 17:00 01:00 0 252 3689834   0 533 1370416 yalirest@bodrumbelediyeas.com.tr
Yalıkavak İskele Cafe 08:00 01:00 0 252 3852137   0 538 5120857 yalikavak@bodrumbelediyeas.com.tr
Yelken Restoran & Cafe 08:00 21:00 0 252 3165938   0 538 5130596 yelken@bodrumbelediyeas.com.tr